Informace COREL club 2020

Návod: Nezobrazují se miniatury souborů v Průzkumníku (Total Commanderu) jak to opravit?

[06.04.2020 Jiří Beroušek]

Pokud si nainstaloval novou verzi CorelDRAW GS na svůj počítač a přestali se Ti v Průzkumníku Windows (nebo v Total Commanderu) zobrazovat miniaturní náhledy a vidíš jen ikonu Corelu, stačí udělat následující:

Ikony bez miniatur

Pokračovat ve čtení >>>

top

 

Verze Corelu s datumem vydání

[06.04.2020 Jiří Beroušek]

<---- Všimněte si levého sloupečku.

Ke startovacím obrázkům CorelDRAW, přibyla čísla verzí s datem uvedení na trh + verze Windows s datem uvedení na trh, pro kterou byla verze Corelu pravděpodobně optimalizována. To až si někdo vzpomene, že vyndá ze skříně nějakou starou krabici s Corelem a bude ho chtít nainstalovat na Windows 10 :-).

CorelDRAW 1 - 2020

CorelDRAW first CorelDRAW Graphics Suite 2020 (22)

Windows 2 - 10

Windows 2.0

top

 

Co je nového v CorelDRAW GS 2020

[vložil 17.03.2020 Jiří Beroušek]

Pár krátkých videí s novinkami:

https://www.youtube.com/watch?v=jiKPBTMgRlM&list=PL-p6SFZL0YeDdOx1yI-hCDsZnKzUJvLnq

top

 

CorelDRAW graphic suite 2020 je tu

[12.03.2020 Jiří Beroušek]

Nový CorelDRAW graphic suite 2020 umí pracovat s variabilními písmy (fonty) https://www.coreldraw.com/cz/product/coreldraw/

Screenshoty nového prostředí.

Porovnání verzí, aneb co je nového? v PDF

Potěšitelné je, že Google Fonts už nabízí 32 variabilních fontů a až najeden jsou všechny Latin Extended (mají češtinu).

Více se o variabilních fontech dočtete zde anglicky

top

 

CorelDRAW 2020 tým představuje svou dosud nejrychlejší, nejinteligentnější a nejvíce propojenou grafickou sadu

[12.03.2020]

Aktuální verze CDR GS - krabiceVýkonná umělá inteligence a spolupráce založená na cloudu nastavují nový standard pro kreativitu a produktivitu

Praha, 12. března 2020 – CorelDRAW Graphics Suite 2020 umožňuje profesionálním grafikům a týmům překročit dosavadní hranice kreativity díky převratné umělé inteligenci (AI), působivému vylepšení výkonu a přístupu ke spolupráci založenému na cloudu pro zrychlení kreativních pracovních postupů. Grafický software CorelDRAW® 2020, který nabízí nativní sady pro macOS a Windows a webovou aplikaci CorelDRAW.app, dává grafickým návrhářům vše potřebné k přeměně původního návrhu na bezchybný výsledek v rekordním čase.

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2020, která nabízí kompletní kolekci profesionálních aplikací pro vektorové ilustrace, sazbu, typografii, úpravu fotografií a mnoho dalšího, poprvé představuje rozsáhlé aktualizace ke zrychlení tvorby složitých projektů a grafik. Aplikaci CorelDRAW.app můžete použít pro virtuální práci se soubory návrhů, ať už jste kdekoli. Předplatitelé mohou poprvé využít nových funkcí aplikace pro spolupráci ke zjednodušení celého procesu revizí a schvalování.

„Naše vlajková loď CorelDRAW představuje nejmodernější technologii k vylepšení celého návrhářského prostředí. Se sadou CorelDRAW Graphics Suite 2020 nyní mohou týmy i zákazníci používat centrum spolupráce a dosáhnout toho, aby všichni byli v daný čas na stejné úrovni projektu. Návrhářům je k dispozici i výkon strojového učení k ještě rychlejšímu vytváření ohromujících výsledků. Využili jsme umělou inteligenci napříč sadou, abychom co nejvíce ovlivnili profesionální grafické pracovní postupy,“ říká John Falsetto, ředitel oddělení správy produktů oddělení CorelDRAW a produktivity.

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2020 nabízí nové možnosti pro vytváření vizuálně působivých návrhů a vysoce kvalitních výsledků. Mezi jeho hlavní výhody patří:

Nástroje využívající umělou inteligenci, které rozšiřují návrhářské možnosti a zrychlují pracovní postupy

Umělá inteligence optimalizovaná pro GPU zaručuje působivé výsledky a úsporu času napříč návrhářskými procesy. Tato hluboká integrace technologie umělé inteligence umožňuje dosažení výjimečných výsledků.

 • Novinka! Zvýšení rozlišení obrázků a odebrání artefaktů: S možnostmi zvýšení rozlišení využívajícími umělou inteligenci, se kterými dosáhnete vysoce kvalitních výsledků s jasnými okraji, ostrostí a jemnými detaily, můžete snadno zvětšovat obrázky. S technikami s pokročilým strojovým učením, které odebírají artefakty komprese JPEG a obnovují barevné detaily bez nutnosti jednotvárných manuálních úprav, získáte z obrázků se ztrátovou kompresí JPEG maximum.
 • Vylepšení! PowerTRACE™: Ty nejlepší výsledky převodu rastrů na vektorové objekty umožňuje nová technologie pro optimalizaci obrázků v aplikaci CorelDRAW, která zvyšuje kvalitu rastrů při jejich převodu.
 • Novinka! Efekty Umělecký styl: Při práci v aplikacích CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT lze volit ze široké nabídky ohromujících předvoleb, které využívají umělou inteligenci inspirovanou technikami různých umělců a žánrů, a vytvářet stylizovanou verzi obrázku nebo objektu.
 • Vylepšení! Masky v aplikaci Corel PHOTO-PAINT: S novou možností Inteligentní maska výběru, která inteligentně určí okraje a rozšíří výběr uživatele, lze rychle a přesně provést výběr obrázku. Nástroj Transformace masky nyní umožňuje použití transformace na pixely v rámci masky.

Plynulá spolupráce pro zrychlení a zjednodušení procesu revizí

Podpořte produktivitu a využijte zbrusu nové funkce pro spolupráci v aplikaci CorelDRAW.app, které jsou k dispozici exkluzivně s předplatným k sadě CorelDRAW Graphics Suite, s udržovací licencí nebo za příplatek pro zákazníky s trvalou licencí.

 • Novinka! Snadné sdílení souborů pro spolupráci při revizích a schvalování: Aplikace CorelDRAW.app, která nabízí výrazně lepší spolupráci s kolegy a zákazníky v reálném čase, nyní může sloužit jako centrum spolupráce ke sdílení souborů CorelDRAW (CDR) se všemi přispěvateli. Tento nový způsob spolupráce, který umožňuje návrhářům spravovat zpětnou vazbu od jednoho nebo více přispěvatelů v jediném pracovním souboru, usnadňuje změny návrhů, revize a schvalování.
 • Novinka! Komentáře a poznámky: S novým ukotvitelným panelem / inspektorem, který umožňuje zobrazování a řešení zpětné vazby, budou všichni v daný čas na stejné úrovni projektu. Přidání podrobných komentářů a poznámek, včetně šipek, obdélníků, elips a rovných i ručně kreslených čar, přímo do dokumentu šetří čas i místo na obrazovce.
 • Novinka! Jednoduché přihlašování: Spolupracovníci se mohou v aplikaci CorelDRAW.app přihlásit v jakémkoli webovém prohlížeči na jakémkoli zařízení buď jako hosté nebo s použitím zákaznického účtu Corel a přistupovat ke sdíleným souborům návrhu a přidávat návrhy a poznámky.

Zbrusu nové kreativní nástroje a převratná typografie

Hodnotné kreativní nástroje a výrazné upgrady textových nástrojů, včetně přizpůsobitelných víceúrovňových seznamů, inspirují uživatele k rozšíření návrhářských obzorů a efektivnější práci.

 • Novinka! Práce s variabilními písmy: Využijte nejnovější technologie v oblasti písma s podporou variabilních fontů OpenType, které usnadňují manipulaci se vzhledem textu a dosažení široké škály jedinečných vzhledů jednotlivých písem. Užijte si interaktivní a flexibilní typografii a v mnoha případech také výrazně menší velikosti souborů při vytváření souborů s více styly písma.
 • Novinka! Nástroj Vnitřní stín: Pomocí vnitřních stínů můžete dodat prvkům návrhu 3D hloubku. Nový nástroj Vnitřní stín umožňuje simulovat dopad světla na objekty jediným kliknutím a ladit vnitřní stín.
 • Novinka! Rastrový efekt – čočka: V aplikacích CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT můžete použít rastrové efekty jako čočky. Přesunem a manipulací s čočkou můžete rastrový efekt přesně umístit. Chcete-li plynule prolnout vektorové a rastrové objekty do existujícího návrhu, použijte efekt prolnutí.
 • Novinka! Nedestruktivní efekty v aplikaci Corel PHOTO-PAINT: Nový ukotvitelný panel / inspektor Efekty usnadňuje používání, úpravy a experimentování s efekty bez změny zdrojového objektu. Přidáním několika efektů, změnou jejich pořadí v seznamu nebo jejich přepínáním získáte různé vzhledy.

Výrazná vylepšení výkonu napříč sadou

S rychlejší a interaktivnější sadou aplikací dosáhnete lepších výsledků. Díky řadě komplexních operací, které jsou oproti předchozí verzi až 10krát rychlejší, mohou uživatelé realizovat návrhy v rekordním čase.

 • Vylepšení! Rychlost a spouštění: Užijte si kratší dobu spouštění, vyšší rychlost při otevírání, zavírání, tisku a exportu i těch nejkomplexnějších návrhů.
 • Vylepšení! Výkon štětců v aplikaci Corel PHOTOPAINT: S vylepšenou funkčností štětců v aplikaci Corel PHOTO-PAINT můžete pracovat rychleji. Nástroje Štětec, Retušovací klonování a Guma nyní pracují mnohem plynuleji, zejména při používání větších hrotů.
 • Vylepšení! Objekty PowerClip: Užijte si rychlejší zobrazování a plynulejší úpravy i u těch nejkomplexnějších návrhů obsahujících více objektů PowerClip.

Dostupnost a ceny

Sady CorelDRAW Graphics Suite 2020 pro Windows a CorelDRAW Graphics Suite 2020 pro Mac jsou dostupné v češtině, angličtině, němčině, italštině, francouzštině, španělštině, brazilské portugalštině, holandštině, polštině, ruštině, zjednodušené čínštině, tradiční čínštině, turečtině a japonštině.

Předplatné činí CZK 9.250,- za rok. Trvalé licence jsou k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu CZK 18.500, -. Uvedené ceny zahrnují DPH.

Funkce pro spolupráci aplikace CorelDRAW.app jsou k dispozici exkluzivně s předplatným k sadě CorelDRAW Graphics Suite, s udržovací licencí nebo za příplatek pro zákazníky s trvalou licencí. Další informace a bezplatnou 15denní zkušební verzi ke stažení najdete na adrese www.coreldraw.com.

Další informace o možnostech licencování CorelDRAW, včetně objemových licencí, síťového nasazení a virtualizace, získáte na adrese: www.coreldraw.com/business.

O společnosti Corel

Produkty společnosti Corel nabízejí milionům uživatelů po celém světě možnost dělat skvělou práci ještě rychleji. Nabízíme jedny z nejznámějších softwarových produktů v odvětví, které dávají jednotlivcům a týmům možnost vytvářet, spolupracovat a dosahovat ohromujících výsledků. Základem našeho úspěchu je dlouhodobá snaha nabízet široké portfolio inovativních aplikací, jakou jsou CorelDRAW®, ClearSlide®, MindManager®, Parallels® a WinZip®, které inspirují uživatele a pomáhají jim při dosahování jejich cílů. Další informace o společnosti Corel naleznete na adrese www.corel.com.

© 2020 Corel Corporation.Corel, logo Corel, logo Corel s balónem, CorelDRAW, CorelDRAW.app, Corel PHOTO-PAINT, PowerTRACE, MindManager a WinZip jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Corel Corporation v Kanadě, USA a/nebo v dalších zemích. ClearSlide je registrovaná ochranná známka společnosti ClearSlide Inc. v Kanadě, USA a v dalších zemích. Parallels je registrovaná ochranná známka společnosti Parallels International GmbH v Kanadě, USA a v dalších zemích. macOS je ochranná známka společnosti Apple Inc. Všechny ostatní uvedené ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Patenty:www.corel.com/patent.

Kontakt pro média:
Zuzana Záhorová
PRAM Consulting
E: zuzana.zahorova@pram.cz
T: +420 603 189 570

top

 

VIDEO: Best Logo Design Ideas 44

[vložil 26.02.2020 Jiří Beroušek, zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=wZsP0qcJDns]

Další zajímavá videa: https://www.youtube.com/user/530ahmed/videos

A něco free ke stažení http://corelpro.com/top

 

Loga alkoholických nápojů pro tvůrce nápojových lístků

[23.01.2020]

Loga jsou dostupná ve formátech PNG, PDF a EPS

Loga alkoholických nápojů pro tvůrce nápojových lístků
Zdroj: www.napojaky.cz

top

Starší informace: Aktuální rok | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003

www.multimedia-activity.cz - webdesign, webhosting, multimedia, reklama, potisk triček

COREL.com  / Obsah 2002 CORELclub.cz